Služby

Sme malé štúdio, no naše nápady sú tvorené skúsenosťami.
Máme radi, keď všetko spolu pekne hrá, preto počas spolupráce veľa diskutujeme a dávame si záležať aj na najmenších detailoch. Lákajú nás výzvy, a keďže radi posúvame latku vyššie s každým ďalším zadaním, nezľakneme sa ani náročnejších projektov.

Weby a e-shopy

Od jednoduchých prezentačných webov až po rozsiahle online obchody. Postup, akým vznikajú je u nás zakaždým rovnaký.

Prvý krok je osobné stretnutie. Sadneme si a pri kávičke si vypočujeme váš príbeh. Vyspovedáme vás, akú máte predstavu a čo od projektu očakávate. Veľa sa pýtame. Zisťujeme, kto sú vaši zákazníci a aké sú ich potreby. Vytvárame si tak obraz o tom, kto ste a čomu sa venujete.

Na zadaní pracujeme s nadšením a príprave venujeme dostatok času. Získané informácie sa snažíme pretaviť do návrhu riešenia. Používame pri tom rôzne UX techniky a skúšame, až dokým všetky kúsky skladačky nezačnú do seba zapadať. Následne vzniká štruktúra a obsah. Potrpíme si na vkusnosť a záleží nám na každom detaile.

Konkrétne návrhy spolu vždy preberieme, a ak sme na rovnakej vlne, začíname s dizajnovaním projektu. Ak sa vám dizajn pozdáva, o slovo sa prihlási programátor. Uvedeniu do živej prevádzky predchádza ešte testovanie. Tým sa uistíme, že všetko beží tak, ako má.

Po vypustení projektu do divokých internetových vôd sa ale naša práca nekončí. Pomocou reklamy a sociálnych médií zabezpečíme, aby si vaše produkty a služby našli cestu k svojim zákazníkom.

Sociálne siete a obsahový marketing

Aby ste oslovili tých správnych zákazníkov potrebujete obsah, ktorý zaujme. Navyše, ak má priniesť želané výsledky, jeho vytvorenie vyžaduje dostatok času a skúseností. Postaráme sa, aby ste na to neboli sami.

Najskôr preskúmame vaše doterajšie aktivity a pozrieme sa aj na vašu konkurenciu. Pomôžeme vám ujasniť si, aké je vaše cieľové publikum a na čo by ste sa mali zamerať. Spoločne vytýčime ciele a prídeme s nápadmi ako ich dosiahnuť. Nad obsahovým plánom usilovne premýšľame, a následne našim návrhom vdychujeme život.

S elánom sa pustíme do tvorby vizuálov. Túto fázu máme zo všetkého najradšej. Bavíme sa pri fotení, točení videí a niekedy si len tak kreslíme. Hráme sa so slovíčkami, keďže dobré texty nielen radi čítame, no ešte radšej píšeme.

Popritom dozrieme aj na vaše profily na sociálnych sieťach, priebežne sledujeme, ako sa im darí a staráme sa, aby vaše príspevky vynikli. Reklamné kampane nastavíme tak, aby sa o vás dozvedelo želané publikum. Pokroky, ktoré sme dosiahli vám odprezentujeme vždy na konci mesiaca.

Webové a mobilné aplikácie

Nové softvérové riešenie, komplexný vnútropodnikový systém alebo natívna aplikácia v mobile. Vieme ako na to.

Webovú aplikáciu prispôsobujeme vždy na mieru vašim firemným procesom a požiadavkám, a zároveň ju dokážeme prepojiť aj s inými softvérmi, ktoré už vo firme používate. Výhodou je, že nič nemusíte inštalovať, aplikáciu otvoríte priamo v internetovom prehliadači, a ak je responzívna, prihlásiť sa môžete z akéhokoľvek zariadenia s pripojením na internet.

Pri mobilných aplikáciách sa zameriavame na platformy Android a iOS. Aplikácie vyvíjame s dôrazom na UX dizajn, aby ich používanie bolo intuitívne a pre konečného používateľa čo najjednoduchšie.

Pri webových i mobilných aplikáciách je priebeh vývoja veľmi podobný. Najnáročnejšia je prípravná fáza. Tej venujeme naozaj veľa času a úsilia. Skôr, než sa pustíme do zadania, na početných stretnutiach sa s vami dlho rozprávame, zisťujeme aké riešenie potrebujete a ujasňujeme si vaše nároky na systém.

Z informácií zozbieraných počas rozhovorov následne vytvoríme funkčnú špecifikáciu, ktorá presne popisuje požiadavky, ktoré by mal systém spĺňať a ako by mala aplikácia fungovať. Potom ju zostáva “už len” naprogramovať. Na záver v aplikácii jednotlivé prvky overíme testovaním, a keď všetko klape, výsledný produkt odovzdáme do vašich rúk.

Tak ako vaše podnikanie rastie, mení sa vaša firma a jej potreby, aj systém po čase potrebuje úpravu. Vytvorenú aplikáciu vieme dodatočne ohýbať, pridávať nové funkcionality a prispôsobiť meniacim sa podmienkam.