Pomáhame iným rásť

(a niekedy pritom zabúdame na seba)

Chápeme. Podnikanie dokáže dať zabrať. Práve preto pomáhame menším podnikom uspieť (nielen) v online svete. Tvoríme unikátne weby, prosperujúce e-shopy a budujeme úspešné značky.

Ale nestačíme na to sami

Aby naša spolupráca prebehla hladko, budeme potrebovať vašu dôveru a ochotu podieľať sa na výsledku. A ak sa nebojíte zmien, určite si budeme rozumieť.

Ako vám vieme pomôcť?

REDIZAJN

Máte pocit, že váš web alebo e-shop stráca dych?

Ak premýšľate ako ho posunúť vpred, možno je čas na zmenu. A menší refresh by mohol byť práve to, čo potrebuje. Či vás brzdia procesy, ktoré stratili svoj účel, nefunkčný dizajn alebo zastaralé technické riešenie z čias, kedy wikipedia ešte neexistovala, pomôžeme vám vybrať sa novou cestou.

TVORBA NOVEJ ZNAČKY

Premýšľate nad novým nápadom?

Plánujete uviesť na trh novú značku? Zistite, či o ňu bude záujem, skôr než do nej investujete tisícky eur. Pomôžeme vám prísť na to, kto sú vaši zákazníci a aké sú ich očakávania. Následne značku vyskladáme od A po Z – vymyslíme jej názov, vytvoríme vizuálnu identitu a navrhneme stratégiu, ako ju dostať do povedomia ľudí.

PODNIKOVÝ SOFTVÉR

Chcete efektívnejšie riadiť svoju firmu?

Nemíňajte čas na to, čo sa dá zautomatizovať. Systém na mieru vám pomôže zlepšiť firemné procesy, zbaviť sa šanónov, papierovej evidencie a nadbytočných telefonátov. Zadeľovať úlohy a kontrolovať chod firmy dokážete iba s pomocou smartfónu, a to kľudne aj zo sibírskej tundry. Teda, ak tam majú internet.

REKLAMNÉ KAMPANE

Hľadáte spôsob, ako sa zviditeľniť?

Aj tie najlepšie produkty, či služby potrebujú reklamu. Keď chcete byť na očiach, musíte byť jednoducho tam, kde sú vaši zákazníci. Pomôžeme vám ich nájsť a vymyslieť postup, ako ich čo najlepšie osloviť. Navrhneme ideu, pripravíme vizuály, napíšeme texty a postaráme sa, aby vaše investované peniaze priniesli reálne výsledky.

Niektorí naši klienti