Facebook predstavil funkciu „Save on Facebook“

Určite sa Vám veľa krát stáva, že počas prehliadania Facebooku nájdete zaujímavé príspevky, odkazy, ale bohužiaľ nemáte čas si ich ihneď prečítať. Teraz, pomocou tejto novej funkcie, je možné tieto príspevky uložiť, a tým pádom si ich prečítať neskôr, keď budete mať viac času. Ukladať si môžete napríklad odkazy na stránky, miesta, filmy, TV seriály a hudbu. Tieto vidíte len vy, pokiaľ samozrejme niektoré z nich nenazdieľate aj priateľom.

Facebook save funkcia

 

Uložte si niečo raz, prezrite si to odkiaľkoľvek

Položky, ktoré ste si uložili si môžete prezrieť kedykoľvek po kliknutí na „Saved items“, v záložke „More“ resp. „Viac“ na mobilnom zariadení alebo kliknutím na odkaz na ľavej strane na Facebooku pre web. Váš uložený zoznam položiek je organizovaný podľa kategórií a jednoduchým potiahnutím prstom doprava ich môžete nazdieľať priateľom alebo presunúť do archívu.

 

facebook save

 

Pripomenutia uložených položiek

Facebook Vám môže sám od seba pripomenúť Vaše uložené položky vo Vašich novinkách – napríklad odkaz na článok, ktorý ste si uložili.
Funkcia uložiť bude dostupná pre každého majiteľa zariadenia s OS IOS, Android a pre každého užívateľa Facebooku na webe.

 

Zdroj : http://newsroom.fb.com/