Štúdio

Programujeme. Dizajnujeme. Staráme sa o sociálne siete. A viete čo? Bohovsky nás to baví.

Mladá firma, seniorný tím


S webovými technológiami máme viac ako 10 ročné skúsenosti. TREO sme založili, aby sme spojili naše silné stránky a mohli budovať vaše stránky. A e-shopy. A appky. Každý pixel a každý riadok kódu vzniká s dôrazom na užívateľa. Pretože, na konci dňa, iba od neho záleží úspech vášho biznisu.

Peter Németh

Peter Németh

Webovým technológiám sa venuje už viac ako 10 rokov. Pracoval na projektoch, ktoré definujú slovenský internet – napríklad v tíme, ktorý vytvoril profesia.sk. Rozhoduje sa na základe štatistík a meraných výsledkov. Možno aj preto má rád funkčné weby a zarábajúce e-shopy. Je detailista. Jeho zodpovednosť je projektové riadenie a klientsky servis. Má certifikát pokročilých SEO techník a online marketingu. Oddychuje pri fotení, futbale a drum&bassovej hudbe.

Lenka Križková

Lenka Križková

Absolvovala Fakultu managementu Univerzity Komenského. Už počas školy zodpovedala za social media komunikáciu viacerých projektov. V TREO má na starosti inbound marketing – to znamená nielen správu sociálnych sietí, ale aj tvorbu obsahu a návrhy online marketingových kampaní. Vlastní certifikáty z inbound, content a email marketingu. Rada vymýšľa, objavuje nové miesta a občas sa smeje na vlastných vtipoch.

Ondrej Kolláth

Ondrej Kolláth

Webovým projektom dáva telo aj dušu. Ako grafický dizajnér a programátor zodpovedá za návrh a programovanie webových aplikácií. Kým prišiel do TREO, zbieral skúsenosti v menších aj väčších agentúrach – okrem iného aj vo Visibility či PR Clinic. Vo voľnom čase sa venuje behaniu, posilňovni a jazde na svojej Vespe.

Páčime sa Vám?


Ak sme vás zaujali, povedzte nám o vašom projekte. Stretneme sa a spoločne zistíme, ako vám vieme pomôcť.

Kontakt